Nobo Impression Pro 1220x690mm Widescreen Enamel Magnetic Whiteboard
Product Code:
31928J
Pack Of
1
| dimensions | 1222x19x691mm |
| Frame Colour | Silver |
| type | Drywipe Boards |
| frame | Aluminium |
| weight | 7.05kg |
| warranty | 25 Year Surface Warranty |
| Brand | Nobo |
| Size | Other Sizes |
| Board Type | Magnetic Board |
| Board Size | 1220x690mm |
| Country Of Origin | Portugal |
| Manufacturer | ACCO Brands |
×