Nobo 1915167 Premium Plus Melamine Whiteboard 900x600mm
Product Code:
32326J
Pack Of
1
| dimensions | 903x17x594mm |
| Frame Colour | Silver |
| type | Drywipe Boards |
| frame | Aluminium |
| weight | 4.31kg |
| warranty | 10 Year Surface Guarantee |
| Brand | Nobo |
| Size | 900x600mm |
| Board Type | Non-Magnetic Board |
| Country Of Origin | Portugal |
| Manufacturer | ACCO Brands |
×