Nobo 1915166 Premium Plus Melamine Whiteboard 600x450mm
Product Code:
32325J
Pack Of
1
| dimensions | 600x17x443mm |
| Frame Colour | Silver |
| type | Drywipe Boards |
| frame | Aluminium |
| weight | 2.29kg |
| warranty | 10 Year Surface Guarantee |
| Brand | Nobo |
| Size | 600x450mm |
| Board Type | Non-Magnetic Board |
| Country Of Origin | Portugal |
| Manufacturer | ACCO Brands |
×