Nobo 1915197 Premium Plus Grey Felt Notice Board 1200x1200mm
Product Code:
32042J
Pack Of
1
| dimensions | 1200x15x1200mm |
| type | Pin Boards |
| frame | Aluminium Frame |
| weight | 5.1kg |
| warranty | 5 Year Warranty |
| Brand | Nobo |
| Size | 1200x1200mm |
| Board Size | 1200x1200mm |
| Country Of Origin | Portugal |
| Manufacturer | ACCO Brands |
×