Nobo 1915417 Impression Pro 1550x870mm Widescreen Cork Notice Board
Product Code:
31961J
Pack Of
1
| dimensions | 1220x15x690mm |
| type | Pin Boards |
| frame | Aluminium Frame |
| weight | 4.956kg |
| warranty | 10 Year Guarantee |
| Brand | Nobo |
| Size | Other Sizes |
| Board Size | 1550x870mm |
| Country Of Origin | Portugal |
| Manufacturer | ACCO Brands |
×