Nobo 1915416 Impression Pro 1220x690mm Widescreen Cork Notice Board
Product Code:
31960J
Pack Of
1
| dimensions | 1229x15x698mm |
| type | Pin Boards |
| frame | Aluminium Frame |
| weight | 7.225kg |
| warranty | 10 Year Guarantee |
| Brand | Nobo |
| Size | Other Sizes |
| Board Size | 1220x690mm |
| Country Of Origin | Portugal |
| Manufacturer | ACCO Brands |
×