Nobo 1915179 Premium Plus Cork Notice Board 600x450mm
Product Code:
32331J
Pack Of
1
| dimensions | 650x13x443mm |
| type | Pin Boards |
| frame | Aluminium Frame |
| weight | 918g |
| warranty | 5 Year Warranty |
| Brand | Nobo |
| Size | 600x450mm |
| Board Size | 600x450mm |
| Country Of Origin | Portugal |
| Manufacturer | ACCO Brands |
×