Nobo 1915454 Premium Plus Melamine Whiteboard 2400x1200mm
Product Code:
31797J
Pack Of
1
| dimensions | 2415x17x1199mm |
| Frame Colour | Silver |
| type | Drywipe Boards |
| frame | Aluminium |
| weight | 21.6kg |
| warranty | 10 Year Surface Guarantee |
| Brand | Nobo |
| Size | 2400x1200mm |
| Board Type | Non-Magnetic Board |
| Country Of Origin | Portugal |
| Manufacturer | ACCO Brands |
×