Nobo Impression Pro 1550x870mm Widescreen Nano Clean Magnetic Whiteboard
Product Code:
31752J
Pack Of
1
| dimensions | 1554x19x876mm |
| Frame Colour | Silver |
| type | Drywipe Boards |
| frame | Aluminium |
| weight | 8.07kg |
| warranty | 15 Year Surface Guarantee |
| Brand | Nobo |
| Size | Other Sizes |
| Board Type | Magnetic Board |
| Board Size | 1550x870mm |
| Country Of Origin | Portugal |
| Manufacturer | ACCO Brands |
×