Nobo Impression Pro 710x400mm Widescreen Nano Clean Magnetic Whiteboard
Product Code:
31749J
Pack Of
1
| dimensions | 714x19x404mm |
| Frame Colour | Silver |
| type | Drywipe Boards |
| frame | Aluminium |
| weight | 1.68kg |
| warranty | 15 Year Surface Guarantee |
| Brand | Nobo |
| Size | 710x400mm |
| Board Type | Magnetic Board |
| Country Of Origin | Portugal |
| Manufacturer | ACCO Brands |
×