Nobo Premium Plus Steel Magnetic Whiteboard 3000x1200mm
Product Code:
31810J
Pack Of
1
| dimensions | 2999x17x1199mm |
| Frame Colour | Silver |
| type | Drywipe Boards |
| frame | Aluminium |
| weight | 26.5kg |
| warranty | 15 Year Surface Guarantee |
| Brand | Nobo |
| Size | 3000x1200mm |
| Board Type | Magnetic Board |
| Country Of Origin | Portugal |
| Manufacturer | ACCO Brands |
×