Nobo Premium Plus Steel Magnetic Whiteboard 2000x1000mm
Product Code:
31808J
Pack Of
1
| dimensions | 2006x17x994mm |
| Frame Colour | Silver |
| type | Drywipe Boards |
| frame | Aluminium |
| weight | 19.2kg |
| warranty | 15 Year Surface Guarantee |
| Brand | Nobo |
| Size | 2000x1000mm |
| Board Type | Magnetic Board |
| Country Of Origin | Portugal |
| Manufacturer | ACCO Brands |
×