Nobo Premium Plus Steel Magnetic Whiteboard 1500x1000mm
Product Code:
31801J
Pack Of
1
| dimensions | 1508x17x998mm |
| type | Drywipe Boards |
| frame | Aluminium |
| weight | 9.5kg |
| warranty | 15 Year Surface Guarantee |
| Brand | Nobo |
| Size | 1500x1000mm |
| Board Type | Magnetic Board |
| Country Of Origin | Portugal |
| Manufacturer | ACCO Brands |
×