Nobo 1915157 Premium Plus Steel Magnetic Whiteboard 1200x1200mm
Product Code:
31806J
Pack Of
1
| dimensions | 1201x17x1201mm |
| Frame Colour | Silver |
| type | Drywipe Boards |
| frame | Aluminium |
| weight | 9.2kg |
| warranty | 15 Year Surface Guarantee |
| Brand | Nobo |
| Size | 1200x1200mm |
| Board Type | Magnetic Board |
| Country Of Origin | Portugal |
| Manufacturer | ACCO Brands |
×