Jabra Evolve 30 II USB-A MS NC Mono Headset
Product Code:
30261J
Pack Of
1
| connection | USB or 3.5mm Jack |
| cable length | 1.2m |
| microphone | Yes |
| type | Headsets & Microphones |
| form | On Ear Headset |
| weight | 142.5g |
| warranty | 2 Year Warranty |
| Function | PC and Mobile Headset |
| Brand | Jabra |
| Country Of Origin | China |
| Manufacturer | Jabra |
| Width (mm) | 177 |
| Depth (mm) | 230 |
| Height (mm) | 246 |
×