(CL) Saturn Executive Chair with Mesh Back Black - EX000241
Product Code:
82671DY
Pack Of
1
| seat height | 460-560mm |
| dimensions | 620x640x1180-1280mm |
| type | Office Chairs |
| weight | 13kg |
| warranty | 1 Year Mechanical/1 Year Fabric Warranty |
| Material | Mesh/Fabric |
| Brand | Saturn |
| Self Assembly | Flat Packed |
| Country Of Origin | China |
| Manufacturer | Dynamic |
×