Fellowes Lotus Sit Stand Workstation Black 0007901
Product Code:
27877J
Pack Of
1
Fellowes Lotus Sit Stand Workstation Black 0007901
| com | 18kg |
| dimensions | 831x616x139mm |
| type | Laptop / Monitor Risers |
| Adjustable | Yes |
| Height Adjustable | Yes |
| form | Workstation Stand |
| weight | 16kg |
| warranty | 3 Year Limited Warranty |
| Material | Plastic |
| Brand | Fellowes |
| Country Of Origin | China |
| Manufacturer | Fellowes |
| Width (mm) | 712 |
| Depth (mm) | 244 |
| Height (mm) | 900 |
×