Kensington K55408WW SmartFit Ergo Single Extended Monitor Arm
Product Code:
31698J
Pack Of
1
| com | 8kg |
| dimensions | 114x520x548mm |
| type | Laptop / Monitor Risers |
| Adjustable | Yes |
| form | Monitor Arms |
| weight | 3.32kg |
| warranty | 2 Year Limited Warranty |
| Material | Steel |
| Brand | Kensington |
| Country Of Origin | China |
| Manufacturer | ACCO Brands |
×