Fellowes 8043601 Full Motion TV Wall Mount
Product Code:
30082J
Pack Of
1
| com | 35kg |
| type | Projector & Monitor Accessories |
| form | TV Wall Mount |
| for use with | 23-25in Screens |
| weight | 2.72kg |
| warranty | 3 Year Limited Warranty |
| Material | Steel |
| Brand | Fellowes |
| Country Of Origin | China |
| Manufacturer | Fellowes |
| Width (mm) | 345 |
| Depth (mm) | 385 |
| Height (mm) | 385 |
×