Exacompta Cogir Placemats 300x400mm Embossed Paper Turquoise (Pack of 500) 304039I
Product Code:
GH00075
Pack Of
1
| dimensions | 300x405x35mm |
| type | Kitchen Accessories |
| thickness | 60gsm |
| form | Placemats |
| weight | 3.47kg |
| Material | Paper |
| Material | Embossed satin paper |
| Brand | Exacompta |
| Size | 300x400mm |
| Country Of Origin | France |
| Country Of Origin | France |
| Manufacturer | Exaclair |
| Width (mm) | 405 |
| Depth (mm) | 300 |
| Height (mm) | 35 |
×